Jak długo żyje Brittany?

Możesz się zastanawiać: „Jak długo żyje Brittany?”. Cóż, odpowiedź na to pytanie będzie zależała od źródła, które zapytasz. Bretania znalazła się pod panowaniem Francji w XVI wieku. Ostatecznie została włączona do zjednoczonego państwa, a językiem urzędowym stał się francuski. Decyzja ta została podjęta, ponieważ rewolucjoniści twierdzili, że języki regionalne są barbarzyńskie i należy je zlikwidować. Na dłuższą metę miało to negatywny wpływ na Bretanię, dlatego uważa się ona za „zanikającą”

W 2008 roku Britney Spears dwukrotnie trafiła na oddział psychiatryczny. W Kalifornii jest to znane jako „5150 hold”. Stało się to po tym, jak jej ojciec złożył w Sądzie Najwyższym Hrabstwa L.A. wniosek o tymczasową opiekę nad dzieckiem. Pod koniec 2008 r. nadzór stał się stały, a Jamie Spears został wyznaczony na głównego opiekuna Britney. Otrzymał on również pełnomocnictwo do spraw finansowych i prawo do składania zakazów zbliżania się do Britney osobom, które zagrażały jej stabilności.

Podczas ostatniej trasy koncertowej gwiazda pop wciąż pozostawała pod kontrolą ojca. Wyciekły wiadomości głosowe od jej prawnika, które sugerowały, że nadużywa on prawa do odwiedzin. Fani zaczęli wytykać Britney palcami, że nie walczyła z kuratelą w sądzie. Fani zwrócili uwagę na fakt, że Britney wydawała się ospała na scenie w 2010 i 2011 roku i uważali, że została zmuszona do dalszego koncertowania. Piosenkarka odwołała swoją rezydencję i odwołała swój występ w marcu 2011 roku, wywołując ogromny sprzeciw.

Podobne Tematy
Sprawdź również:   Co to jest Dandie Dinmont Terrier?